1. Dan, 6. kolovoza – ponedjeljak
• Tema: “Blago siromasima duhom: njihovo je kraljevstvo nebesko!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: don Mijo Šurlin, upravitelj svetišta Majke Božje Lurdske u Vepricu
• Predmole: Studenti i fra Stanko Banožić, zlatomisnik
• Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor „Sveta Cecilija“
2. Dan, 7. kolovoza – utorak
• Tema: “Blago ožalošćenima: oni će se utješiti!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: fra Andrija Jozić, gvardijan i župnik u Rami
• Predmole: Podružnica Dobrkovići i fra Ivan Marić, župni vikar
• Pjeva: Zbor “Svetog Nikole Tavelića” iz Dobrkovića
3. Dan, 8. kolovoza – srijeda
• Tema: “Blago krotkima: oni će baštiniti zemlju!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: don Stjepan Zeba, župnik i upravitelj svetišta u Krasnom
• Predmole: „Gospini slavuji“ i ministranti i fra Stipe Biško, župnik
• Pjeva: zbor djece “Gospini slavuji” sa sestrom Veronikom
4. Dan, 9. kolovoza – četvrtak
• Tema: “Blago gladnima i žednima pravednosti: oni će se nasititi!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: fra Jakov Begonja, gvardijan samostana Gospe od Zdravlja u Splitu
• Predmole: Podružnica Uzarići i fra Tomislav Puljić, gvardijan
• Pjeva: Zbor “Svetog Ante” s Uzarića
• Klanjanje pred Presvetim Oltarskim sakramentom u crkvi od 21.30
5. Dan, 10. kolovoza – petak
• Tema: “Blago milosrdnima: oni će zadobiti milosrđe!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: fra Ivan Bradarić, gvardijan nacionalnog svetišta sv. Nikole Tavelića iz Šibenika
• Predmole: Podružnica Knešpolje i fra Dario Galić, župni vikar
• Pjeva: Zbor “Svetog Ivana Krstitelja” iz Knešepolja
6. Dan, 11. kolovoza – subota
• Tema: “Blago čistima srcem: oni će Boga gledati!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: o. Antonio Mario Ćirko, karmelićanin, župnik i upravitelj Gospina svetišta u Remetama, Zagreb
• Predmole: Podružnica Turčinovići i fra Dane Karačić, župni vikar
• Pjeva: Zbor “Laetittia” iz Turčinovića
7. Dan, 12. kolovoza – nedjelja
• Tema: “Blago mirotvorcima: oni će se sinovima Božjim zvati!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: fra Petar Klapež, gvardijan i upravitelj svetišta Gospe Sinjske u Sinju
• Predmole: Franjevački svjetovni red i fra Jure Barišić, župni vikar
• Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor “Sveta Cecilija”
• Na kraju svete mise: Blagoslov djece i mladih
8. Dan, 13. kolovoza – ponedjeljak
• Tema: “Blago progonjenima zbog pravednosti: njihovo je kraljevstvo nebesko!”
• Euharistijsko slavlje predvodi: don Ranko Vidović, župnik i upravitelj svetišta Gospe od Otoka u Solinu
• Predmole: FRAMA i fra Augustin Čordaš, župni vikar
• Pjeva: FRAMA
9. Dan, 14. kolovoza – utorak – Uočnica Velike Gospe
17.00 sati: (molitveni mimohod s kipom Širokobriješke Gospe kroz Grad)
• Prva postaja kod crkve Navještenja Gospodinova
• Druga postaja na mostu
• Treća postaja u Klancu kod kapelice sv. Ante
• Mogućnost za svetu ispovijed i osobne molitve
19 sati: zavjetne molitve i euharistijsko slavlje
Tema: Blažena među ženama
• Euharistijsko slavlje predvodi: don Damir Stojić, ravnatelj samostana Sveta Mati slobode u Zagrebu
• Devetnicu predmoli: fra Stipe Biško, župnik
• Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor „Sveta Cecilija“
15. kolovoza – srijeda: Velika Gospa
• od 5 sati sveta ispovijed
• Svete mise (bez propovijedi) u: 5, 6, 7, 8 i 9 sati
• Svečana sveta misa u 11 sati
• Euharistijsko slavlje predvodi: mons. don Antun Sente ml., upravitelj Nacionalnoga svetišta svetog Josipa u Karlovcu
• Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor “Sveta Cecilija”

Ostavite komentar